فراخوان ارزیابی سازندگان کنتورهای آب

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” status=”published” publish_date=”” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” border_radius=”” box_shadow=”no” dimension_box_shadow=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”true” first=”true”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””]

فراخوان اول

ثبت نام در پروسه ارزیابی شرکتهای سازنده کنتور های هوشمند چاه کشاورزی

مقدمه

کمبود و بحران آب در کشور، هر روز در حال گسترش است و این در حالی است که عمده مضمون های فرهنگ سازی در این زمینه، انگشت اتهام را به سمت مصرف خانگی نشانه گرفته اند، در حالی که بیشترین سهم هدر رفت آب کشور به بخش کشاورزی اختصاص دارد.

اهداف

با توجه به ابلاغ ماموریت ارزیابی و تائید صلاحیت سازندگان کنتورهای هوشمند چاه کشاورزی از سوی شرکت مدیریت منابع ایران به پژوهشکده اندازه‌گیری جریان سیالات دانشگاه علم و صنعت ایران و با عنایت به سیاستهای کلان دانشگاه علم و صنعت ایران در به خدمت گرفتن دانش، فن و تخصص در پیشبرد اهداف صنعتی و رفع مشکلات موجود، اولین فراخوان پژوهشکده جهت حضور متقاضیان در فرآیند ارزیابی به شرح پیوست اعلام میگردد. هدف اصلی از این فرآیند کمک به تامین کنتور با کیفیت جهت رفع نیازهای موجود در کشور است. لذا همکاری و هم یاری شما در این امر خطیر و مهم، کمک خواهد کرد که توانمندیهای ارزشمند شما بعنوان سازنده کنتور به خوبی دیده شود. همه با هم کمک خواهیم کرد که اشکالات احتمالی موجود نیز بر طرف گردد.

موضوع فراخوان

پژوهشکده در نظر دارد جهت تعیین درخواست­های قطعی موجود برای ورود به مراحل ارزیابی از متقاضیان حضور در پروسه ارزیابی شرکتهای سازنده کنتور های هوشمند چاه کشاورزی ثبت نام بعمل آورد. در اولین گام لازم است جهت ثبت نام و ارزیابی اولیه و امکان سنجی از شرکتها و مجموعه های علاقه مند مدارک زیر به پژوهشکده ارسال گردد. پس از ارزیابی و احراز پتانسیل های اولیه، متقاضی وارد پروسه ارزیابی نهایی خواهد شد.

مدارک مورد نیاز:

 • ­اساسنامه شرکت
 • پروانه بهره‌برداری
 • نظام‌نامه کیفی
 • تصاویر تست‌بنچ، خط تست و کالیبراسیون
 • گواهی‌نامه کالیبراسیون مجوعه تست‌بنچ
 • گواهی‌نامه یا تاییدیه‌های مرتبط
 • لیست تجهیزات
 • توضیح مختصری از پروسه R&D و تولید به همراه عکس‌هایی مناسب از خط تولید
 • مشخص کردن نوع سیستمی که در نظر دارید وارد فرآیند ارزیابی شود (کنتور الکترومغناطیس / کنتور WI، التراسونیک، سایر مکانیزم های اندازه گیری) باذکر سایز و باتری‌بیس بودن یا خیر
 • اعلام آمادگی جهت ورود به مجوعه تست‌های دقت£ الکتریکال £ عملکردی £
 • تصویر کلیه تائیدیه های موجود
 • راه‌های ارتباطی با شرکت و معرفی نماینده تام‌الاختیار
 • ارسال رونوشت نامه اعلام آمادگی به شرکت مدیریت منابع آب
 • ارسال تصویر فیش واریزی به مبلغ 30 میلیون ریال به حساب دانشگاه علم و صنعت ایران به شماره حساب 2177579004009 نزد بانک ملی شعبه مینو

مهلت و نحوه ارسال مدارک:

شرکتهایی که تا کنون درخواست رسمی خود را مبنی بر حضور در فرآیند ارزیابی صلاحیت سازندگان کنتور هوشمند چاه کشاورزی به شرکت مدیریت منابع ایران ارسال نکرده اند، در اسرع وقت اقدام لازم انجام شود. جهت تسریع رونوشت این نامه به پژوهشکده نیز ارسال گردد. شرکتهایی که قبلا درخواست ارسال کرده اند نیازی به مکاتبه مجدد ندارند.

متقاضیان به منظور آغاز فرآیند ارزیابی صلاحیت سازندگان کنتور هوشمند چاه کشاورزی، نسبت به ارسال مدارک به ایمیل watermeters@flowmeasurement.ir تا تاریخ 15 آذرماه اقدام نمایند.

اعلام نتایج بررسی اولیه:

نتایج بررسی های اولیه تا تاریخ 30 آذر ماه سال جاری به اطلاع شرکت­های ثبت نام کننده خواهد رسید. شایان ذکر است شرکتهایی تائید شده در گام بعدی با عقد قرارداد با پژوهشکده رسما وارد فرآیند ارزیابی شرکتهای سازنده کنتور های هوشمند چاه کشاورزی خواهند شد. لازم به ذکر است شرکتهایی که شرایط لازم برای ادامه فرآیند ارزیابی را نداشته باشند پس از رفع نواقص و اشکالات احتمالی امکان حضور در فراخوان­های بعدی پژوهشکده را خواهند داشت. توجه داشته باشید وجه واریزی به حساب دانشگاه در این مرحله به شرکتهای رد صلاحیت شده مسترد نخواهد شد.

سایر توضیحات:

شایان ذکر است اولویت ارزیابی درخواست‌های رسیده مطابق با تاریخ دریافت مدارک فوق‌الذکر می باشد. بدیهی است به مدارک دریافتی پس از تاریخ مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پس از ارزیابی اولیه مدارک و مستندات شرکت‌های کنتورساز و با توجه به تعداد شرکت‌های حائز شرایط، نحوه ادامه فرآیند ارزیابی سازندگان کنتورهای هوشمند چاه‌های کشاورزی به اطلاع خواهد رسید. در صورت ضرورت جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس 2-73227841 تماس حاصل نمایید.

اطلاعات تماس:

نشانی: تهران – بلوار رسالت – خیابان فرجام شرقی- خیابان حیدرخانی – دانشگاه علم و صنعت ایران – پژوهشکده اندازه‌گیری جریان سیالات

تلفن : 2-73227841-021

دورنگار:77240227-021

پست الکترونیک : watermeters@flowmeasurement.ir

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]